Sklep Siatki-stal.pl

Sklep Siatki-stal.pl

Spółka Siatki-Stal to producent siatek do grodzenia i dystrybutor systemów ogrodzeniowych. Naszą firmę prowadzimy od roku dwutysięcznego trzeciego, a nasza siedziba mieści się w Łomży, woj. podlaskie. Poza działalnością stacjonarną posiadamy sklep e-commerce z produktami ogrodzeniowymi.

W zależności od zapotrzebowania każdy produkt w naszym sklepie można spersonalizować przez dobór rozmiaru, barwy czy rodzaju wykończenia. Poniżej przestawiamy najciekawsze produkty z naszego sklepu internetowego.

Siatki ogrodzeniowe to najważniejszy produkt na naszej platformie sprzedaży. Dzielimy je na siatki ocynkowane i powlekane. Można także wydzielić siatki zgrzewane, ozdobne, hodowlane, czy leśne.

Kolejnym popularnym produktem są panele ogrodzeniowe oraz pasujące do nich słupy ogrodzeniowe, podmurówki i akcesoria.

Innym interesującym produktem z naszego e-commerce są taśmy osłonowe, druty ogrodzeniowe oraz sztachety metalowe.

Liczba oferowanych produktów jest bardzo rozbudowana, dlatego też służymy specjalistycznym doradztwem przy doborze odpowiednich produktów ogrodzeniowych.

Nasze systemy sprawdzą się świetnie do ogrodzenia zarówno posesji klientów indywidualnych, jak i firmowych, czy dużych obszarów przemysłowych.

W naszym sklepie e-commerce warto wyróżnić działy Bestsellery oraz Promocje, gdzie prezentujemy produkty, które są szczególnie popularne oraz mają atrakcyjne ceny.

Przesyłki wysyłamy usługą kurierską na terenie całej Polski, pracują dla nas firmy DHL i DPD, a palety JASFBG. Możliwy jest także odbiór osobisty na terenie naszego sklepu stacjonarnego w Łomży. Bezpieczne płatności w naszym sklepie dostarcza operator Przelewy24.

Zapraszamy do zaznajomienia się z naszym sklepie online.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 6 (ostatnio: 28.09.2022 05:27:26)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.